Pracovní právo

Poskytujeme vysoce nadstandardní advokátní služby v oblasti pracovního práva.

Pro obchodní společnosti, podnikatele i veřejné organizace jsou zaměstnanci podstatnou a mnohdy nejdůležitější složkou jejich podniku. Pro zaměstnance je pak pracovní poměr významnou součástí jejich života a často hlavním zdrojem příjmů.

Na pracovní právo pohlížíme především jako na jeden z možných nástrojů růstu efektivity a produktivity podniku zaměstnavatele na straně jedné a zvyšování motivace a pracovní satisfakce zaměstnance na straně druhé.

Advokátní služby v oblasti pracovního práva pro naše klienty zajišťuje jeden z předních odborníku na pracovní právo, držitel ocenění Právník roku 2016, advokát a rozhodce JUDr. Ladislav Jouza.

Advokátní služby v oblasti pracovního práva

  • příprava pracovních a manažerských smluv,
  • právní asistence při tvorbě vnitřních firemních předpisů a motivačních systémů,
  • poradenství při změnách a ukončování pracovních poměrů, včetně hromadného propouštění,
  • zastupování před soudy v pracovněprávních sporech (nejčastěji jde o spory o platnost rozvázání pracovního poměru, nároky z neplatného rozvázaní pracovního poměru a otázky náhrady škody).

Máte dotaz ohledně pracovního práva? 

Reference

Seznamte se s referencemi našich klientů.

Mgr. Ing. Rudolf Loskot, LL.M. MBA

Jednatel / LOSL, s.r.o.

„S právními službami Advokátní kanceláře LISSE HRABEC jsem byl mnohokrát velice spokojen, neboť jsou jednoznačně nadstandardní a na vysoké odborné úrovni.“

Dalibor Buček

Jednatel / NATUM s.r.o.

„Spolupráce je dlouhodobá a vynikající. Jsem rád, že se na kolegy z Advokátní kanceláře LISSE HRABEC mohu kdykoliv spolehnout.“

Newsletter - přihlaste se k odběru