Rozhodčí řízení

Využijte služeb našich profesionálních rozhodců


Jednejte s péčí řádného hospodáře a urychlete soudní spory

Zastupuje jako statutární orgán obchodní společnost a máte problémy s dlouhotrvajícími soudními spory? Nebo jste OSVČ a dlužníci Vám neplatí?

Učiňte tomu přítrž a pamatujte, že jako statutární orgány máte povinnost vymáhat pohledávky efektivně a včas, neboť pokud tak neučiníte a pohledávka Vaší společnosti se stane nevymahatelnou, způsobíte Vámi zastupované společnosti škodu, za jejíž splacení ručíte celým svým majetkem.

Rozhodčí řízení je rychlejší efektivnější.

Výsledkem rozhodčího řízení je vydání rozhodčího nálezu, jehož účinky jsou stejné jako účinky soudního rozhodnutí. Na základě rozhodčího nálezu můžete následně zahájit exekuci.


Sjednávejte rozhodčí doložky

Pokud chcete řešit svoje spory efektivně v rozhodčím řízení, je třeba učinit součástí smlouvy, kterou uzavíráte se svým obchodním partnerem, zvláštní ujednání, které se nazývá rozhodčí doložka.

Pokud máte zájem o rozhodčí doložku, kontaktujte nás přes níže uvedený formulář a sjednejte si osobní schůzku, na které Vám vše podstatné rádi vysvětlíme.


Navštivte nás, rádi Vám poradíme

Využijte proto služeb našich profesionálních rozhodců.

Těším se na setkání s Vámi.

JUDr. Luděk Lisse, Ph.D., LL.M., LL.M. 

Máte zájem o rozhodčí řízení?

Vyplňte potřebné údaje a získejte rozhodčí doložku přímo do mailu.

Reference

Seznamte se s referencemi našich klientů.

Mgr. Ing. Rudolf Loskot, LL.M. MBA

Jedantel / LOSL, s.r.o.

„S právními službami Advokátní kanceláře LISSE HRABEC jsem byl mnohokrát velice spokojen, neboť jsou jednoznačně nadstandardní a na vysoké odborné úrovni.“

René Slapnička, MBL, Dr. h. c.

Předseda představenstva / Czech Finance, a.s.

„Advokátní kancelář LISSE HRABEC nás zastupuje v oblastech, které vyžadují profesionální přístup v oblasti korporátního práva.“