Semináře (webináře)

Ve spolupráci s Ústavem práva a právní vědy pořádáme semináře na aktuální témata.

V oboru manažerského a právního vzdělávání spolupracujeme s jedním z leaderů na trhu, s Ústavem práva a právní vědy, o.p.s., díky této spolupráci srdečně zveme naše klienty na aktuální semináře a webináře zcela zdarma.

Semináře a webináře se konají až na výjimky vždy ve čtvrtek od 18 do 20 hodin, pravidelně každý týden, aby co nejméně narušovaly osobní time management a posluchači si je mohli po práci zaslouženě užít z pohodlí domova.

Lektorský tým pro semináře a webináře je sestaven z profesionálních odborníků z praxe, z nichž se každý věnuje konkrétní oblasti daného tématu a skládá se výlučně z lidí, kteří v kariérním životě již profesně hodně dokázali a mají tam etický a morální mandát předávat své znalosti a zkušenosti.

Můžete se setkat například s Ing. Miroslavem Fochtem, který jako CEO řídil 20 let mezinárodní společnost s více než 40.000 zaměstnanci se sídlem v New Yorku, s JUDr. Ladislavem Jouzou, který patří mezi nestory českého pracovního práva a nejpopulárnější lektory v této oblasti, s Ing. Liborem Friedelem a dalšími lektory z týmu Ústavu práva a právní vědy.