LISSE LEGAL se mění na LISSE HRABEC

13.02.2020

Autor: Marketing, AK LISSE HRABEC

Advokátní kancelář LISSE LEGAL se od 12.2.2020 mění na LISSE HRABEC. Cílem změny je komunikovat přesuny na pozici partnerů a poskytovat zákazníkům především z řad firemní klientely nadále ty nejlepší právní služby. 

Mgr. Jan Hrabec se za léta působení v pozici vedoucího advokáta LISSE LEGAL vypracoval na špičkového odborníka, který je klientům skutečným partnerem s vysoce nadstandardní erudicí a schopností realizovat účinná řešení.

"Jsem rád, že mohu Mgr. Jana Hrabce přivítat nově jako partnera v kanceláři, která si za 15 let působení vybudovala u firemní klientely stabilní pozici a zvučné renomé. Díky jeho nezpochybnitelným přínosům zároveň dochází ke změně názvu kanceláře z LISSE LEGAL na LISSE HRABEC," komentuje změny zakladatel a hlavní partner kanceláře JUDr. Luděk Lisse, Ph.D. LL.M. MPA.

Advokátní kancelář LISSE HRABEC se bude nadále snažit poskytovat právní a související služby především firemním klientům, a to v oblasti práva obchodních korporací, závazkového práva, insolvenčního řízení, arbitráží a řešení majetko-právních operací.